| 表面の荒さ | 0.03 |
|---|---|
| 荒さ | Ra0.2~Ra32 |
| 人気のある色 | 黒く/青く/ダーク グレー/オレンジ/赤い等 |
| 処理方法 | 機械加工 機械加工 機械加工 |
| 表面 | アノジス 粉末 |
| 人気のある色 | 黒く/青く/ダーク グレー/オレンジ/赤い等 |
|---|---|
| 設計ソフトウェア | AutoCAD |
| 印刷 | レーザーの印 |
| 荒さ | Ra0.2~Ra32 |
| 表面の荒さ | 0.03 |
| Security Measure | Access Restriction |
|---|---|
| Forbidden Access | Yes |
| HTTP Status | 403 |
| Web Security | High |
| Web Application Firewall | Possible |
| Error Handling | 403 Error |
|---|---|
| Server Configuration | Secure |
| Web Server | openresty |
| Server Response | Forbidden |
| HTTP Status | 403 |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Status Code | 403 |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | As customer requirements |
| サイズ | 標準またはカスタマイズされたサイズ |
|---|---|
| 長さ | カスタマイズ |
| パッケージ | 標準輸出包装 または 議論されたように |
| 材料 | アルミ,銅 |
| 許容性 | ±0.01mm |
| 品質 | 100% 検査 |
|---|---|
| 許容性 | ±0.01mm |
| ロゴ | カスタマイズ |
| 機械の種類 | CNC加工 |
| 適用する | 自動車、航空宇宙、医療、エレクトロニクスなど |
| Machining Equipment | Milling Machining |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Custom Service | OEM ODM |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Quality | 100% Inspection |
|---|---|
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Machining Type | CNC Machining |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| 物質的能力 | アルミ 鋼 銅 など |
|---|---|
| 表面処理 | 磨いたもの,切られたもの,その他 |
| 処理方法 | 5軸線 |
| 適用する | 精密加工 |
| 申請する | OEM cnc加工部品 |